504 747 247 Kinga Klonowska     

Stali współpracownicy

Kinga Klonowska

Specjalizuje się w bieżącej obsłudze przedsiębiorców oraz doradztwie w zakresie prowadzenia inwestycji oraz prowadzeniu negocjacji. Otwarty umysł pozwala jej się borykać ze skomplikowanymi stanami prawnymi i faktycznymi. Współpracuje m.in. z podmiotem wspierającym aktywizację zawodową osób niepełnosprawnych oraz fundacją zajmującą się pomocą osobom dotkniętym chorobami nowotworowymi oraz ich rodzinom. Współprowadząca program prawniczy dla Wielkopolskiej Telewizji Kablowej „Masz Prawo”. Brała udział w plebiscycie Kobieta Przedsiębiorcza Wielkopolski 2012. Wielka fanka Agathy Christie.

Piotr Przybylski

W trakcie aplikacji radcowskiej pracował w kancelarii adwokackiej. Interdyscyplinarna wiedza i ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe pozwalają mu na skuteczne i na wysokim poziomie wsparcie prawne podmiotów z zakresu prawa cywilnego i postępowania cywilnego, w szczególności postępowania egzekucyjnego jak również z dziedziny prawa pracy. Uczestniczył w licznych procesach sądowych oraz mediacjach dotyczących szeroko pojętej ochrony dóbr osobistych oraz prawa prasowego i autorskiego. Jest pomysłodawcą i twórcą, a także współprowadzącym telewizyjnego magazynu prawniczego „Masz Prawo”, w którym od kilku lat prawnicy – specjaliści z różnych dziedzin prawa rozwiązują na bieżąco problemy prawne telewidzów. Prywatnie miłośnik motoryzacji.

Krystyna Teluk

Mecenas z wybitnym doświadczeniem. Specjalizuje się prowadzeniu skomplikowanych procesów sądowych, zwłaszcza z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego oraz pracy, a także prawa przewozowego. Ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe pozwala jej na umiejętność rozumienie systemu prawnego. W chwilach wolnych spędza czas w ogrodzie uprawiając go z pasją.

Współpracujemy także z innymi osobami, specjalizującymi się zarówno w doradztwie prawnym, podatkowym, ekonomicznym, księgowym i innym. Są wśród nich radcy prawni, doradcy podatkowi, biegli rewidenci, doradcy w zakresie prowadzenia działalności oraz zarządzania.